Obchodní rejstřík

obchod

Obchodní rejstřík je vlastně veřejný registr firem, které mají zveřejňovací povinnost podle zákona. V tomto rejstříku najdete mnoho podniků, společností a organizací. Povinné informace ke zveřejnění jsou název a základní identifikační údaje o subjektu, předmět činnosti, statutární orgán, struktura majetku, a další doplňující důležité informace.

Samotný zápis do obchodního rejstříku provádí rejstříkový soud, který je podřízen Ministerstvu spravedlnosti. Pokud si chcete najít informace o určité firmě v obchodním rejstříku, již nemusíte nikam jezdit a můžete si vše najít na internetu z pohodlí vašeho domova.

Obchodní rejstřík online

Různé stránky nabízejí tento seznam firem. Oficiální obchodní rejstřík najdete na internetových stránkách Ministerstva spravedlnosti České republiky. Zde můžete vyhledávat podle osob, subjektů anebo společníků-právnických osob.

Obchodní rejstřík zdarma

Ostatní poskytovatelé této služby nejsou ověřeni a údaje na těchto stránkách nemusejí být správné.

Hodnocení článku Obchodní rejstřík: Top Články

Tagy: Obchodni Rejstrik Zivnostensky Firem Justice Insolvencni Osob Www Ares Online Brno Praha

Překlepy: ibchod kbchod lbchod pbchod oobchod bchod ovchod ogchod ohchod onchod obbchod ochod obxhod obdhod obfhod obvhod obcchod obhod obkhod obcgod obczod obcuod obcjod obcnod obcbod obchhod obcod obchid obchkd obchld obchpd obchood obchd obchos obchoe obchor obchof obchoc obchox obchodd obcho obchot


Vyhledávání:


Nejzajímavější: