Obchodní rejstřík firem

obchod

Obchodní rejstřík firem je v současné době zpřístupněn i na internetu. Je to veřejný registr firem, kde zákonem určené subjekty o sobě zveřejňují základní povinné informace. Je zde uveden název subjektu a jeho základní identifikační údaje, jako například IČO, dále pak je zde popsán předmět činnosti organizace, její statutární orgán, struktura majetku a další klíčové informace.

Samotný zápis do obchodního rejstříku provádí rejstříkový soud. Tento úřad je podřízen Ministerstvu spravedlnosti. Právě na oficiálních internetových stránkách Ministerstva spravedlnosti České republiky si můžete obchodní rejstřík firem prohlédnout.

Obchodní rejstřík firem online

Podnik, organizaci nebo společnost můžete vyhledávat podle osob, subjektů anebo společníků, tedy právnických osob. Podobné vyhledávače v obchodním rejstříku najdete i na mnoha jiných serverech, zde ale nemáte jistotu správnosti zveřejněných údajů.

Hodnocení článku Obchodní rejstřík firem: Top Články

Tagy: Firem Rejstrik Obchodni Justice Seznam Katalog Registr Ico Registrace Slovensko Vypis Www Online Akord Kraj Plzensky Cinnost Zprostredkovatelska

Překlepy: ibchod kbchod lbchod pbchod oobchod bchod ovchod ogchod ohchod onchod obbchod ochod obxhod obdhod obfhod obvhod obcchod obhod obkhod obcgod obczod obcuod obcjod obcnod obcbod obchhod obcod obchid obchkd obchld obchpd obchood obchd obchos obchoe obchor obchof obchoc obchox obchodd obcho obchot


Vyhledávání:


Nejzajímavější: